بسم رب الشهدا ...

و برای کسی که هنرش را صرف اعتقاداتش میکند..
هرچند که این کوچک است...

حامد زمانی متولد شهر میمه ، قاری قرآن ـ مداح اهل بیت و خواننده آهنگهای ارزشی و انقلابی بوده و کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران می باشد. حمایت ما از حامد تنها حمایت از افکار و اهداف انقلابی و ارزشی وی بوده است.
===========
این پایگاه کاملا مردمی و غیر رسمی است و هیچ ارتباطی با شخص آقای حامد زمانی ندارد
==========
hamedzamani.blogfa.com
كد لوگوي ما
سنگر های مجازی
لینکستان
موسیقی انقلاب


شهاب3
ابر برچسب ها
http://www.ashoora.ir/images/phocagallery/tarhhaye-mazhabi/reza/thumbs/phoca_thumb_l_emam-reza%20(10).jpg

دریافت فیلم اهنگ امام رضا حامد زمانی
کارمشترک حامد زمانی و هلالی


دریافت
از وبلاگ هوادارن حامد زمانی
برچسب ها : حامد زمانی, خواننده حامد زمانی, دانلود حامد زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  

طرح از نقاش فقیر

دست خدا را می بینی!؟

هم انان که سالها دنبال "بیزاری اسلامی" بودند

 "بیداری اسلامی" دامنشان را گرفت!
دانلود نماهنگ زنان و بیداری اسلامی حامد زمانی

اینکار به سفارش نصر تی وی و به دو زبان عربی و فارسی است


دانلود و مشاهده آنلاین

برچسب ها : حامد زمانی, خواننده حامد زمانی, دانلود حامد زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  

انرژی هسته ای

طرح از دفتر ایامطرح نوشت : تقدیم به بسیجی دانشمند، مصطفی احمدی روشن که پیمانه ی کمال اش لبالب شده بود .


دانلود پرواز حامد زمانی

کلیپ تصویری و باکیفیت پرواز که تقدیم به شهدای هسته ای شده است.این قطعه با تلاش دفتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده است.دانلود و مشاهده آنلاین


برچسب ها : حامد زمانی, پرواز حامد زمانی, دانلود حامد زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  

چند جرعه اندیشه - فلسطین قلب تپنده جهان اسلام - طرح شماره 14

طراح:چند جرعه اندیشهدانلود اهنگ قدس حامد زمانی

فلسطین، قلب تپنده ی جهان اسلام


 

دانلود

برچسب ها : حامد زمانی, قدس حامد زمانی, دانلود قدس حامد زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  

برای اطلاع از جدیدترین خبرها , آهنگها ، کنسرتها و... عدد 1 را به شماره 3000684040 پیامک کنید

برچسب ها : حامد زمانی, خواننده حامد زمانی, زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  

ما خیلی خوبیم،خیلی مهربانیم، همیشه تحمل نظر مخالف را داشته ایم و آنها را با آغوش باز پذیرفته ایم. این خیلی خوب است ،اما در نگه داشتن ، تشویق و قدردانی از نیروهای خودی و همفکرانمان همیشه کوتاهی کرده ایم.مدعو هیچ تقصیری ندارد.این تفاوت در نوع دعوت کردن از میهمان است که میهمان را ترغیب می کند دعوت میزبان را بپذیرد یا نه؟

بله من را دعوت کردید اما درست یکی دو روز قبل از موعد اجرایم.اما آیا با سایر خواننده های  دیگر هم همینطور هماهنگ کرده بودید؟ من نمیخواهم بگویم کسی که تا چند روز پیش از خفقان فضای حاکم بر کشور وبر ضد خط مشی های کلان جمهوری اسلامی در شبکه های ماهواره ای که بر علیه جمهوری اسلامی و مقاومت اسلامی شمشیر از رو بسته اند ، لب به سخن و اعتراض می گشاید چگونه سر از جشنواره موسیقی مقاومت اسلامی در می آورد و از قضا نفر برگزیده ی جشنواره می شود و دیگری چند شب قبل از جشنواره آهنگ برای مقاومت می سازد و دیگری تازه یادش می افتد که باید اثری را تقدیم به مادری جانبازی کرد.نمیخواهم بگویم چرا همان حنجره ای که در جشنواره می خواند همان حنجره ای است که این بیت از آن به در آمده:« جعبه جعبه استخونو غم پرچمای بی باد ، کودکیه نسل مارو به قرنطینه فرستاد» چون اینجا تقصیر از میزبان است نه مدعو… و ایشان دعوت شده اند و حتما میزبان هم شرطهای مدعوین را برای دعوت شدن پذیرفته است…

هر خواننده ای آزاد است هر سبکی که دلش میخواهد بخواند، با هر ریتم و هر محتوایی و مخاطب هم آزاد است که آنرا دوست داشته باشد یا نه! یا برای آن هزینه کند و به دیدن خواننده ی مورد علاقه اش برود… اما آیا این جشنواره با محتوای کاری بعضی از دوستان همخوانی داشت؟؟؟ (البته من منکر اجرای آهنگهایی متناسب با مضمون مقاومت در این جشنواره توسط بعضی از خواننده ها نمیشوم! اما شترسوارب دولا دولا نمیشود…این جشنواره یا جشنواره ی مقاومت اسلامی بود یا نه! یا همه ی کارها و شخصیتها باید متناسب با مقاومت اسلامی می بود یا دیگر نمیتوان نام جشنواره ی مقاومت اسلامی روی آن گذاشت. این را به چه دلیل میگویم؟ به این دلیل که : واضح و مبرهن است وقتی ما با استفاده از اسم و رسم چند خواننده تنها بدنبال کشاندن مخاطب به برج میلاد هستیم تا موسیقی مقاومت به خوردش دهیم ، آن مخاطب برای خواننده ی مورد علاقه اش آمده… برای شنیدن آهنگهای مورد علاقه اش. پس نباید تعجب کنیم به محض اینکه جمعیت متوجه میشود آهنگی که قرار است اجرا شود مضونش مقاومت است: صدای اعتراضش بلند میشود که: اه…شاد بخون! یا   وااااااااااااای نه! ) و این چنین میشود که روز اول جمعیت به سالن می آید اما روزهای دیگر با اینکه ستاره ها هستند اما خبری از جمعیت آنچنانی نیست! همانطور که ما هنرمند از جنس مقاومت میخواستیم، مخاطبمان هم باید به مقاومت اسلامی نه اعتقاد! لا اقل احترام میگذاشت!

سوال من از مسئولین برگزار کننده این مراسم این است: ۱-خروجی این دوره ی جشنواره ی مقاومت چه بود؟؟؟ ۲-در حال حاضر و طی دو سال اخیر چه خواننده ای بیشتر از من در ژانر مقاومت آهنگ تولید کرده است؟

به جرات میتوانم بگویم همه کارهای من در ژانر مقاومت است.حتما مسئولین با خودشان گفته اند حامد زمانی که از خودمان است و وقتی که در برابر انواع و اقسام هجمه ها مقاومت می کند حتی اگر به بدترین شکل ممکن هم دعوتش کنیم ، باز هم برای ادای دین هم که شده در جشنواره “مقاومت” حضور می یابد.

من از راهی که در آن هستم به هیچ وجه پا پس نمیکشم .من نه برای پولهای رد و بدل شده در جشنواره ها می خوانم ، نه برای جایزه ها و نه مجوز و نه نیازی به تشویق های اینچنینی .من آن وقتی تشویق می شوم که دختری به خاطر آهنگ«زیبایی عشق» من به آغوش حجاب باز میگردد و با “آخرین قدم” جانبازی ویا فرزند شهید و جانبازی با  چشمانی تر دعای خیر بدرقه ی راهم میکند و یا با آهنگ «امام رضا (ع)» ، “حضرت ماه” ، “حضرت مهتاب”  در حرم امام رضا(ع) دلی شکسته می شود و اشکی جاری…یا وقتی میشنوم با آهنگ “تحریم”م عزمهای هم سن وسالانم جزم تر میشود و یا با “آرمیتا” غیرتی میشوند و با “دلشکسته” و ” ماه عسل” آرام… بخدا قسم خواندن از این ها چیزی جز وظیفه نیست اما گفتم تا بگویم به خدا قسم وظیفه ی شما نیز چیزی جز حمایت از آثاری اینچنینی نیست!!! وگرنه نه مزدی در این دنیا کامل پرداخت میشود و نه دینی کامل ادا…

آهای مسئولین فرهنگی ! تا کی باید با فرض اینکه ماندنی ها ماندنی هستند دست حمایت از سرشان برداریم و با فراموش کردن بودنشان دست جذب به سوی دیگران دراز کنیم غافل از اینکه ماندنی ها در چه شرایطی دارند همچنان میمانند؟ حالشان خوب است؟و با فراموش کردن وظایفتان در قبال کسانی که نیازی به جذب شدن ندارند و هستند برای اینکه خدا میخواهد، دست جذب وآغوش مهربانتر از مادر به سوی دیگرانی دراز میکنید که بودن با فیس و افاده شان هیچ دردی را دوا نمیکند. بله! این خاک برای همه است… وزارت ارشاد هم برای همه است… اما جشنواره ی موسیقی مقاومت برای همه نیست!

جشنواره ی موسیقی مقاومت برای کسانی است که اگر از جنگ میخوانند اعتقاد داشته باشند که جنگ ما با اسلاممان عجین بوده نه با خاکمان! و این مقاومت در برابر هر چه هست اسلامی است نه ایرانی! بودن یک روزه به چه دردی میخورد؟ بودن با زور جایزه و تشویق کی به ماندن ختم میشود؟ مقاومت یعنی ماندن! نه تنها بدون تشویق بلکه با تحمل انواع سختی ها! خدا جای حق نشسته است و تمام تهمت ها یی که در این سالها به من زده شد دارد به خودشان بر میگردد.حالا میفهمید که چه کسی برای گرفتن مجوز ،”ارزشی”  می خواند؟حالا کم کم می فهمید …همه چیز را…

“ان أجری الا علی الله و هو علی کل شیء شهید”

۲۸/۵/۱۳۹۲

حامد زمانی


منبع:حامیان حامد زمانی

برچسب ها : حامد زمانی, خواننده حامد زمانی, زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |  


کد آهنگ قلاده های طلا حامد زمانی برای وبلاگ
کد را از محل مشخص شده دریافت نمایید و در بخش کایری وبلاگ خود کپی کنید..


دریافت کد

برچسب ها : قلاده های طلا, خواننده حامد زمانی, زمانی, هواداران حامد زمانی, خواننده انقلابی

توسط : محمد صالح بیداری |