بسم رب الشهدا ...

و برای کسی که هنرش را صرف اعتقاداتش میکند..
هرچند که این کوچک است...

حامد زمانی متولد شهر میمه ، قاری قرآن ـ مداح اهل بیت و خواننده آهنگهای ارزشی و انقلابی بوده و کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران می باشد. حمایت ما از حامد تنها حمایت از افکار و اهداف انقلابی و ارزشی وی بوده است.
===========
این پایگاه کاملا مردمی و غیر رسمی است و هیچ ارتباطی با شخص آقای حامد زمانی ندارد
==========
hamedzamani.blogfa.com
كد لوگوي ما
سنگر های مجازی
لینکستان
موسیقی انقلاب


شهاب3
ابر برچسب ها

 

 

بذلب

 

راه‌نوا: «حامد زمانی» پیرامون آلبوم موسیقی «بی‌سیم‌چی» و سایر فعالیت‌های موسسه‌ی «دلصدا» و همچنین همکاری مجدد با «حاج عبدالرضا هلالی» توضیحاتی را ارئه کرد.

«حامد زمانی»- خواننده‌ی آثاری انقلابی مانند «مرگ بر آمریکا» و «گزینه‌های روی میز»- در گفت و گویی، پیرامون اهداف موسسه‌ی «دلصدا» و همچنین آلبوم موسیقی «بی‌سیم‌چی» عنوان کرد: «هدف ما در موسسه‌ی «دلصدا» تربیت نیروهایی انقلابی در حوزه‌‌های مختلف موسیقی شامل خوانندگی، آهنگسازی و شاعری است.

 

استارت رسیدن به این هدف هم با انتشار آلبوم «بی‌سیم‌چی» خورد. هدفمان از اولین آلبوممان به هیچ عنوان کسب درآمد نبود. محتوای «بی‌سیم‌چی» بیشتر نقد درون گفتمانی و بیان انتظارات شهدا از نسل ما و نادیده گرفتن برخی از این انتظارات توسط جوانان است. البته معتقدیم در هر نقدی باید یک روزنه‌ی امیدی هم وجود داشته باشد که این اتفاق در آلبوم «بی‌سیم‌چی» افتاده است. از لحاظ فرمی هم ما با همان مجموعه‌ی قبلی خودمان که تک‌آهنگ‌های من را تهیه و تنظیم می‌کردند کار کردیم.»

 

خواننده‌ی ترانه‌ی «می‌کشیم»، خواننده‌های جوان آلبوم «بی‌سیم‌چی» را این‌گونه معرفی کرد: «برای من دغدغه‌ و اعتقاد خواننده‌هایی که می‌خواستیم با آن‌ها کار کنیم بیش از توانایی‌های فنیشان، اهمیت داشت. آقای «علی اکبر قلیچ» قبل از همکاری با ما چندین اثر دو زبانه را تولید کرده بودند و من از طریق شنیدن این آثار با ایشان آشنا شدم. از همین طریق، یعنی شنیدن آثار تولیدی با آقای «حمزه موسوی» آشنا شدیم و در این آلبوم با ایشان هم همکاری کردیم. اما دو خواننده‌ی دیگر یعنی آقایان «پیمان بیات» و «حسین سلیمی» که آثارشان در آلبوم «بی‌سیم‌چی» وجود داشت، سابقه‌ی تولید اثری نداشتند و بواسطه‌ی آشنایی که از قبل با این عزیزان داشتم، آن‌ها را برای همکاری انتخاب کردم.» 

زمانی در ادامه، پیرامون دیگر فعالیت‌های موسسه‌ی «دلصدا» و همچنین همکاری مجدد خود با «حاج عبدالرضا هلالی» پس از ساخت ترانه‌ی زیبای «امام رضا» توضیح داد: «موسسات مختلفی در حوزه‌های اعتقادی و مذهبی کار می‌کنند. اما ما مقید هستیم که اثارمان انقلابی و سیاسی باشد. آثار بعدی ما در موسسه هم با موضوع محرم و ۹دی خواهد بود و در آلبوم محرممان هدفمان شناساندن یزید زمان است. همچنین برای محرم همکاری جدیدی با «حاج عبدالرضا هلالی» انجام دادم که کلیپ عظیمی از آن ساخته خواهدشد.»

 

 

 

برچسب ها : آلبوم محرم حامد زمانی در راه است, آلبوم حامد زمانی, حامد زمانی

توسط : محمد صالح بیداری |  

 

 

 

 

 

مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، در برج میلاد تهران با حضور جمعی از مسوولان و هنرمندان سینمای دفاع مقدس برگزار شد. در بخشی از این مراسم، حامد زمانی قطعه «بیسیم چی»، تازه‌ترین اثر خود را به شکلی متفاوت و تماشایی اجرا نمود. 

 زمانی در حالی که لباس بسیجی به تن کرده بود و مانند بیسیم چی‌ها، بیسیمی در دست داشت، این اثر تازه را اجرا نمود. همچنین هشت تن از هنروران در حالی که آن‌ها نیز لباس بسیجی به تن داشتند با اجرای حرکات نمایشی با موضوع دفاع مقدس و در راستای مضمون ترانه، این اجرای متفاوت و جذاب را دیدنی‌تر ساختند. 

اجرای منحصربه فرد حامد زمانی و گروه هنروران در پایان مورد تشویق پررنگ حضار قرار گرفت.

 در ادامه می‌توانید فیلم اجرای حامد زمانی رامشاهده و دانلود کنید.

 

 

 

دانلود

برچسب ها : فیلم «بی‌سیم‌چی» حامد زمانی, کلیپ تصویری آهنگ بی سیم چی حامد زمانی, دانلود کلیپ بی سیم چی حامد زمانی, فیلم اجرای حامد زمانی در جشنواره فیلم مقاومت, دانلود فیلم آهنگ بی سیم چی حامد زمانی

توسط : محمد صالح بیداری |  

 

افسران - آهنگ جدید حامد زمانی به نام چشم مجنون

 

شاعر : محمد مهدی سیار

آهنگساز :حامد زمانی

نتظیم کننده: نیما نور محمدی

میکس و مستر : رضا پور رضوی

 

 

متن شعر

 

تو همین عکسا،این عکسای سیاه و سفید
هنوزم غوغای چشم های تورو میشه دید
چشم هایی که این دنیا رو دید و دل برید
چشم هایی که این دنیا رو دید و دل برید
دل برید…
جای ستاره روی دوشت کهکشونه بوسه ی رزمنده هاست
رو سینه ات نقش لبخند ساده ی روح خداست
از همه خاکی تری و سنگر فرماندهی دل های شیداست
دل ها میلرزید تا می گفتی با یه شوقی چقدر این خاک آشناست
بی قرارم شک ندارم که همین جا کربلاست
گفتی باید هم قسم شیم تا نگن مولای عشق دوباره تنهاست
شور تو به این موج ها رسید،به موج های این رودِ پریشون
نور تو به این شب ها رسید،به شب های این صحرای مجنون
پرچم سرخت به ما رسید و این راه پر از خون

تو همین عکسها ،این عکسهای سیاه و سفید
هنوزم غوغای چشم های تو رو میشه دید
چشایی که این دنیا رو دید و دل برید
چشایی که این دنیا رو دید و دل برید
دل برید…
جای ستاره روی دوشت کهکشونه بوسه ی رزمنده هاست
رو سینت نقش لبخند ساده ی روح خداست
از همه خاکی تری و سنگر فرماندهی دلای شیداست
شور تو به این موج ها رسید به موج های این رود پریشون
پرچم سرخت به ما رسید و این راه پر خون

 

 

 

 

 

 

دانلود با لینک مستقیم بچه های قلم:
.: کیفیت خوب با حجم ۱٫۰۷ مگابایت
download_icon1

.: کیفیت عالی با حجم ۴٫۲۱ مگابایت
download_icon1

.: کیفیت خیلی عالی با حجم ۱۰٫۴ مگابایت
download_icon1

 

 

 

برچسب ها : دانلود چشم مجنون حامد زمانی, دانلود آهنگ شهید همت حامد زمانی, دانلود آهنگ شهید همت, دانلودهنوزم غوغای چشم های تو رو میشه دید, دانلودچشم هایی که این دنیا رو دید و دل برید

توسط : محمد صالح بیداری |  

 

افسران - خواننده ارزشی

عکس از افسران

 

برچسب ها : عکس حامد زمانی, عکس انقلابی حامد زمانی, عکس جدید حامد زمانی, عکس حامد زمانی در حال نماز خواندن, عکس مذهبی حامد زمانی

توسط : محمد صالح بیداری |